اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند : فیلبند نام روستایی است در شهرستان بابل که زیبایی‌اش شما را به بند می‌کشد، آنطور که نتوانید دل از دیدنش بکنید. اجاره ویلا در فیلبند دارای قیمت های متفاوتی می باشد که قیمت اجاره ویلا در فیلبند به امکانات و فصلی که برای سفر انتخاب کرده اید ارتباط مستقیمی دارد. سوئیت و ویلاهای روستای فیلبند دارای امکانات روستایی می باشد و شما میتوانید بهترین خانه های روستایی فیلبند را با چشم اندازی زیبا از اقیانوس ابر با قیمت باور نکردنی از شبی 200 هزار تومان برای اقامت در فیلبند رزرو کنید. جهت اجاره ویلا در فیلبند با این شماره تماس گیرید.

 

اقامت در فیلبند

به طور کلی اقامت در روستاهای ییلاقی بسیار عالی و هیجان انگیز است. روستای فیلبند به دلیل قرار گرفتن بر بلندترین نقطه مازندارن دارای آب و هوای بسیار مطبوع و لذت بخش می باشد و اقامت در فیلبند می تواند یک سفر رویایی را برای شما رقم بزند.

اجاره ویلا ارزان در فیلبند

زمان آن رسیده است که دل از زندگی شهری برکنید و خودرا در میان این روستای ییلاقی رها کنید و تجربه یک زندگی شیرین را به همراه عکاسی در کنار خانواده برای خود رقم بزنید پیشنهاد می کنم برای اقامت اجاره ویلا ارزان در فیلبند را انتخاب کنید چرا که این ویلاها می توانند یک سفر اقتصادی را برای شما رقم بزنند که لذت سفر را دو چندان می کنند.

این روستا اوج و ارتفاعی غرورآمیز دارد و به بام مازندران مشهور است. فیلبند بر فراز ابرها منظره‌ای بی‌نظیر را در دل رشته‌کوه البرز رقم زده و با سرما و خرمی بی‌مثالش گردشگران را محو زیبایی خود می‌کند.

روستای فیلبند یکی از بهترین روستاهای ییلاقی و معروف ایران محسوب می شود که مردم از گوشه کنار برای دیدن اقیانوس ابرها به این منطقه رویایی سفر می کنند. اگر شما هم قصد برنامه ریزی برای سفر دارید برای اجاره ویلا در روستای فیلبند عجله کنید.

اجاره ویلا تراس دار در فیلبند

در فصول گرم سال اجاره ویلا در فیلبند کمی سخت می باشد و پیدا کردن ویلای مناسب آسان نیسا. اما اگر کمی شانس با شما یار باشد و بتوانید یک ویلای تراس دار برای اجاره پیدا کنید لذت سفر خود را دو چندان نموده اید.

ساختمان ویلا در شیب خیابان قرار گرفته است و از یک سمت خیابان و از سمت دیگر ویوی بی نظیر اقیانوس و طبیعت شگفت انگیز می باشد. ویلا دارای سه اتاق خواب به همراه تختخواب می باشد. تمامی امکانات لازمه در ویلا مهیا می باشد و نیازی نیست که شما لوازم به همراه داشته باشید.

برای اجاره ویلا در فیلبند در فصول گرم سال با موقعیت مکانی عالی و همچنین دارای تعداد اتاق خواب بالا و تراس دار باید کمی دست به جیب شوید.

اجاره ویلا چوبی در فیلبند

روستای ییلاقی فیلبند بسیار دیدنی و لذت بخش است و اجاره خانه چوبی در فیلبند میتواند تمام لحظات شیرینی را که در سفر داریم لذت بخش تر کند . اجاره خانه چوبی در فیلبند یکی از بهترین اقامتگاه ها می باشد که شما می توانید حس زندگی روستایی را در سفر خود به جریان بیندازید.

خانه چوبی بسیار زیبا به همراه بالکن با ویوی بسیار دلپذیر که گلدان های این تراس به همراه گلهای زیبا حال و هوای این خانه چوبی را بسیار دلپذیر و منحصر بفرد نموده است و بر زیبایی آن را دو چندان کرده است. تمامی امکانات خانه چوبی کافی و عالی می باشد.

اجاره روزانه ویلا در فیلبند

اکثر ویلاهای واقع در روستای ییلاقی فیلبند مبله و به صورت روزانه اجاره داده می شوند که قیمت اجاره ویلا در فیلبند برای روزهای وسط هفته با آخر هفته کمی متفاوت میباشد و در آخر هفته شما با افزایش قیمت برای اجاره ویلا در فیلبند مواجه خواهید شد. البته گاها برخی از ویلاها با دریافت اجاره بهتر ویلای خود را برای یک هفته تا دو هفته هم اجاره می دهند.

اجاره ویلا سه خوابه در فیلبند

اجاره ویلا سه خوابه در فیلبند بهترین گزینه برای خانواده هایی می باشد که تعداد آنها زیاد است و معمولا به صورت دسته جمعی سفر میکنند. البته باید این نگته را در نظر داشته باشید که اجاره ویلا سه خوابه در فیلبند کمی گران تر می باشد.

ویلا واقع در طبقه سوم ساختمان می باشد و از یک سمت به خیابان و از سمت دیگر دارای ویوی ابدی می باشد. در هر اتاق یک تختخواب دو نفره قرار داده شده و برای نفرات اضافه پتو و بالش داده می شود. یکی از ویژگی های ویلا سه خواب بودن , دارای تراس بسیار بزرگ با ویوی بی نظیر می باشد.

روستای فیلبند کجاست؟

فیلبند در فاصله 86 کیلومتری شهر بابل از توابع استان مازندران قرار دارد. این روستا با اینکه در فاصله 30 کیلومتری آمل قرار گرفته است ولی جزء شهر بابل محسوب می شود. فیلبند آخرین روستای منطقه چلاو محسوب می‌شود.

به دلیل ارتفاع زیاد و سرمای شدید در این منطقه رویش درختان درهم تنیده مشاهده نخواهد شد. سرمای هوا در فصل زمستان به قدری زیاد می یاشد که هر درختی تاب و توان رشد در این منطقه را ندارد و برخی از گونه های درخت ماند آلوچه ترش , زرشک جنگلی می توانند دراین منطقه رشد داشته باشند.

در این فصل سال تقربا روستا خالی از سکنه است و شما نمی توانید برای اجاره ویلا در فیلبند اقدامی انجام دهید و مسیر غیر قابل تردد است.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

شب در فیلبند کجا بمونیم؟

این روستا به دلیل مسیر طولانی و سختی که دارد ساخت هتل و یا ویلاهای با امکانات عالی مقدور نمی باشد و شما باید مدت زمان سفر خود را در خانه های مردم روستا با امکانات عادی گذران کنید. البته ناگفته نماند اگر لوازم کمپ به همراه دارید می توانید در این روستا کمپ بزنید. فقط دقت داشته باشید این روستا در فصل بهار و تابستان شبهای سردی دارد حتما پتو و کیسه خواب به همراه داشته باشید.

در نیمه اول سال با هجوم گردشگران زیادی به این روستا مواجه می شویم پس برای اجاره روزانه ویلا در فیلبند اقدام کنید وگرنه باید کمپ بزنید چرا که تعداد ویلا دراین روستا زیاد نیست.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در روستای فیلبند

اگر قصد اجاره ویلا کوهستانی در فیلبند را دارید می توانید بهترین ویلاها , خانه های روستایی را با ارزان ترین قیمت در سایت ما با چند کلیک ساده انجام دهید.

 

اجاره ویلا در فیلبند

قیمت اجاره ویلا در فیلبند

قیمت ویلای اجاره ای در فیلبند با توجه به زمان سفر متغیر می باشد اما شما میتوانید سوئیت و ویلاهایی را با ارزان ترین قیمت از شبی 150 هزار تومان برای اقامت خود رزرو نمایید. هر چند که در فصل بهار قیمت اجاره ویلا در روستای فیلبند با توجه به امکاناتی که دارد زیاد می باشد اما برای خوش گذرانی کمی باید دست به جیب بود.

از چه راهی به فیلبند بریم؟

فیلبند آخرین روستای منطقه چلاو می‌باشد و راه دسترسی ماشین رو به آن وجود دارد. برای رسیدن به فیلبند باید راهی جاده هراز شوید، حدودا 140 کیلومتر از سمت تهران برانید تا به 25 کیلومتری جنوب آمل برسید سپس وارد فرعی (سنگچال) شوید که در سمت راست شما قرار دارد و راه تان را به سمت روستای فیلبند در پیش بگیرید.

شما می توانید برای خوش گذرانی بیشتر یک روزرا در روستای زیبای چلاو هم سپری کنید و آرام آرام خود را در میان طبیعت زیبای فیلبند رها کنید.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

با چه ماشینی به فیلبند بریم؟

مسیر دسترسی به روستای فیلبند آسفالت می باشد و شما با هر ماشینی میتوانید به این روستای ییلاقی سفر کنید و فقط دقت داشته باشید که این روستا آخرین روستا از منطقه چلاو محسوب می شود و دارای شیبی نسبتا تندی می باشد پس ماشین خود را قبل از حرکت چک کنید تا به مشکلی برنخورید.

برای سفر به فیلبند باخودمان چی ببریم؟

در این روستا امکاناتی مانند لوله کشی آب , سرویس بهداشتی عمومی , برق و سوپر مارکت می باشد. اما در فصل بهارو تابستان با ازدیاد جمعیت احتمالا شاهد قطعی آب باشید. در این فصل به دلیل ورود تعداد مسافر زیاد بیشتر لوازم گران می باشد و شما میتوانید صندوق عقب ماشین خود را پراز خوراکی و تنقلات کنید. البته ناگفته نماند مردم این روستا میزبانی خوبی برای سرو صبحانه ؛ناهار و شام دارند و شما میتوانید انواع غذاهای محلی را در این منطقه بخورید.

البته در زمان اجاره ویلا روزانه در فیلبند می توانید ویلاهایی را انتخاب نمایید که دارای آشپزخانه هستند و امکان سفارش غذا داشته باشید.

اجاره ویلا در فیلبند

بهترین فصل سفر به فیلبند

روستای ییلاقی فیلبند در فصل زمستان و سرما غیرقابل تردد وسکونت می باشد به طوریکه در این فصل خالی از سکنه می باشد و اما فصل بهار و تابستان. این روستای ییلاقی همه ساله در فصل بهار و تابستان چیزی در حدود چند برابر ظرفیت خود مهمان پذیر می باشد. حتی خود مردم مازندران و بابل هم برای استفاده از هوای بهاری و دلپذیر روستای فیلبند دراین منطقه سکونت میگزینند.

اجاره ویلا در فیلبند

اجاره ویلا در فیلبند

در فیلبند چه می بینیم؟

یکی از جذابیت هایی که شما را برای سفر به فیلبند آماده می کند دیدن اقیانوسی از ابر که به آرامی از کنار شما عبور می کند و تمام شما را در بر می گیرد.می توان گفت یکی از انگیزه های حضور طبیعت گردان و گردشگران به این روستای زیبا همین مسئله و دیدن منظره خارق العاده گذر ابرها از زیر پای شان است.

طبیعت بسیار زیبای روستا، بازدید از ییلاقات و دشت‌های سرسبز فیلبند، مناظر فوق العاده جاده، تجربه اجاره ویلا کوهستانی در فیلبند توام با آرامش خاصی که در این منطقه خواهید دید چیزهای دیگریست که در فیلبند تجربه می‌کنید.

مکان‌های دیگر فیلبند که طرفداران خاص خود را نیز دارد دوامامزاده قاسم درخود فیلبند و امامزاده یحیی در مجاورت روستا می‌باشد. دو تکیه هم در غرب این روستا واقع شده است. البته این روستا علاوه بر جذب گردشگران بهترین منطقه برای عکاسان و کوهنوردان نیز می باشد.

پس از گشت و گذار در فیلبند و عکاسی از مناظر تکرارنشدنی، می‌توانید مسیر خود را به جنگل‌های چلاو سنگ‌چال ادامه دهید و با تماشای مناظری از کلبه‌های چوبی، دشت‌های سرسبز و گله‌هایی که برای چرا آمده‌اند دل را به طبیعت بسپارید.

اجاره ویلا در فیلبند

در فیلبند چی بخوریم؟

در این روستا مکان هایی وجوددارد که انواع غذاهای محلی مانند کدو بره ی مازندران , مالابیج , نازخاتون و دیگر غذاهای محلی که امکان تهیه و پخت آن وجود داشته باشد.

اگر به دنبال آرامش، سکوت، تنفس هوای ناب و در یک کلام، دیدن رؤیایی در واقعیت هستید، بدون شک فیلبند همان سرزمین رؤیاهایتان است.